MANKENİM DİYE BURUN KIVIRMIŞLARDI!

Söylediği şarkılar her yaz hit olan Demet Akalın, müzik hayatına ,ilk girmeye karar verdiğinde kendisine herkesin burun kıvırdığını söyledi

Magazin

MANKENİM DİYE BURUN KIVIRMIŞLARDI! Son günlerde ‘Bakkal Müzik’ polemiğinin ardından ‘Kasap Yapımcı’ tartışması çıkaran Hande Yener'e katılmadığını belirten Demet Akalın, 'Hayır canım alakası yok. Ben patronumdan memnunum. Değiştirmeyi de düşünmüyorum. Ben 2004 yılında kapı kapı dolaştım. Mankenlikten geliyorum diye burun kıvırdılar. Bülent Seyhan'a götürdüğümde dinlemeden bu işe adım attı. Kasap diyemeyeceğim kimseye' dedi. Son olarak Alişan hakkında, 'Alişan'la kırgınlığım yok. Bir çok kez tatsız ve mutlu anımda Sezen Aksu, Sibel Can, Emel Müftüoğlu ve Alişan yanımda oldu. Zaten ben Alişan'a öyle sanatçı dostum olarak bakmıyorum ki. Kardeşim o benim. Alişan'ın kız arkadaşı için kötü bir şey söylemedim. Doğruları söyledim. Güzel bir kız olduğunu ve Alişan'ın onu dışarı çıkarmadığını söyledim. Ev kadını olmaz filan demedim' şeklinde yorum yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: