'MANKENLİĞİ KULLANANLAR VAR'

Mankenlik kariyerine oyunculuğu da ekleyen Ahu Yağtu, Alem’in konuğu oldu. Yağtu “Bence mankenler iki çeşittir. Gerçekten işini yapanlar ve bu mesleği yalnızca kullananlar” dedi

Magazin

'MANKENLİĞİ KULLANANLAR VAR' Manken Ahu Yağtu, Alem dergisinin bu haftaki sayısı için objektif karşısına geçti. Dergiye özel açıklamalar da yapan Yağtu, "Türkiye'de sizden sonra gelen modelleri nasıl değerlendiriyorsunuz?' sorusuna "Mankenleri ikiye ayırıyorum. Gerçekten sadece işini yapanlar. Ve mankenlik adı altında başka dolaplar çevirip bu işle prim yapmaya çalışan cahil ve seviyesiz grup" diye cevap verdi.


Podyumdaki başarısını sinemaya da taşımaya hazırlanan Yağtu, en beğendiği yönetmen ve oyuncuları da şöyle sıraladı: Nejat İşler ve Fikret Kuşkan'ı başarılı buluyorum. Yönetmen olarak favorilerim Fatih Akın, Ferzan Özpetek ve 'Yumurta' filminin yönetmeni Semih Kaplanoğlu. Onlarla çalışmayı çok isterdim.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: