"Maraşlı" dizisine Covid-19 engeli...

Burak Deniz'in Covid- 19'a yakalanması nedeniyle "Maraşlı" dizisinin çekimlerine ara verildi. Dizinin bu akşam yayınlanması planlanan yeni bölümü de iptal edildi. Maraşlı bu akşam eski bölümlerin kolajlarından oluşan özel bölümüyle ekrana gelecek.

Dizi Galeri

"Maraşlı" dizisine Covid-19 engeli... atv'de Pazartesi akşamları ekrana gelen "Maraşlı" dizisinin başrol oyuncusu Burak Deniz, koronavirüse yakalanmıştı. Çekimlerin durması nedeniyle bu akşam ekrana gelmesi planlanan yeni bölümün yayınlanmayacağı öğrenildi. Yapım şirketinden şu açıklama yapıldı:

"Değerli izleyicimiz;

Değerli oyuncumuz Burak Deniz'in Covid - 19 olması nedeniyle Maraşlı'nın çekimlerine bir süre ara verdik. Sağlığı iyi olan oyuncumuz evinde karantina sürecine devam etmektedir.

Bu hafta oyuncularımız ve set ekibimizin sağlığı adına verdiğimiz 1 haftalık ara dolayısıyla "Maraşlı" yeni bölümümüz yerine özel bölümüyle ekranda olacak. "

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: