Maraşlı, Mahur'a ailesindeki haini açıklayacak mı?

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” bu akşam ATV’de yayınlanacak yeni bölümüyle çok konuşulacak.

Dizi Galeri

Maraşlı, Mahur'a ailesindeki haini açıklayacak mı? Dizinin merakla beklenen bölümünde; Hilal’in kurşunuyla vurulan Necati, Mahur’a kendisini yaralayanın Maraşlı olduğunu söyleyecek. Ağabeyi Necati’den duyduklarıyla Mahur, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak.


MARAŞLI GÖREVİNİ BIRAKACAK MI?

Heyecan dolu bölümde Maraşlı istihbarattan istifa ederek Mahur’a herşeyi anlatmaya karar verecek. Maraşlı, Mahur’a ailesindeki hainin ağabeyi Necati olduğunu söyleyecek mi?, Maraşlı, istihbarata çalıştığını Mahur’a itiraf edebilecek mi? sır düğümleri bu akşam yayınlanacak yeni bölümde çözülecek.

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam saat 20.30’da ATV’de ekrana gelecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: