Maraşlı ve Mahur kavuşuyor!

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın bu akşam ATV’de yayınlanacak yeni bölümünde Maraşlı ve Mahur kavuşuyor.

Dizi Galeri

Maraşlı ve Mahur kavuşuyor! Dizinin yeni bölümünde; cezaevinden çıkan Maraşlı ve Mahur özlem gideriyor. Mahur, Maraşlı’yı avukatı Dilara’dan kıskanırken Maraşlı da Mahur’ a, Savcı Tolga ile yakınlığını soruyor. Heyecanla beklenen bölümde Maraşlı’nın büyük itirafı da merakla bekleniyor. Mehmet İnce olduğunu Mahur’dan gizleyen Maraşlı’yı uyaran Fuad oluyor. Maraşlı, gerçek kimliğini Mahuır’dan gizlememesini söyleyen Fuad’ın sözünü yerine getirecek mi?


MARAŞLI HURDACI’NIN PEŞİNDE!

Sürükleyici bölümde Maraşlı, Fuad’ın yardımıyla Hurdacı’nın peşine düşecek. Kara para aklayan Hurdacı’ya ulaşarak Park Orman saldırısını çözmek isteyen Maraşlı, Fuad’la plan yaparak ona ulaşmaya çalışacak. 10 milyon dolar para aklayacağını haberini Hurdacı’ya ulaştıran Maraşlı planında başarılı olacak mı?

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam 20.00’da ATV’de ekrana gelecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: