"Maraşlı"da sular durulmuyor!

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”da sular durulmuyor. Bu akşam yayınlanacak yüksek tempolu bölümüyle “Maraşlı” ATV ekranlarından Pazartesi akşamına damga vuracak.

Dizi Galeri

"Maraşlı"da sular durulmuyor! SAVAŞ’IN BÜYÜK DURUŞMASI BU AKŞAM!

Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde Savaş’ın beklenen duruşma günü ekrana gelecek. Savaş, Mahur’un ifadesini geri çekmesi için en acımasız planını devreye sokacak. Savaş’ın, Mahur’u hayatıyla tehdit edeceği bölümde, duruşmada yaşananlar herkesi şoke edecek. Mahur, Savaş’ı parmaklıklar ardına yollamayı başarabilecek mi?

MARAŞLI VE MAHUR’A SERGİDE SÜRPRİZ KONUK!

Duruşma öncesi arkadaşının sergisine davetli olan Mahur’u, Maraşlı yalnız bırakmayacak. Maraşlı ve Mahur’un şıklıklarıyla büyük beğeni toplayacağı davet sahnesinde ikili, Savaş’la karşı karşıya gelecek. Savaş, sergide yapacağı hamle ile Maraşlı ve Mahur’un akıllarında farklı sorular canlandıracak. Maraşlı ve Mahur’u sergide bekleyen sürpriz nedir?, Mahur ailesiyle ilgili ne öğrenecek?

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur’un, Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği; kadrosunda ayrıca Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Roza Çelik’in rol aldığı “Maraşlı” her Pazartesi saat 20.00’de ATV’de…

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: