'Maraşlı'nın iddialı ikilisi!

Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” 11 Ocak Pazartesi günü ATV ekranlarından izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizide Maraşlı ve Mahur karakterlerini canlandıran başarılı oyuncular Burak Deniz ve Alina Boz izleyenlerin gönlünü fethedecek.

Dizi Galeri

'Maraşlı'nın iddialı ikilisi! Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün’ün üstlendiği Maraşlı; çarpıcı hikayesi, sıradışı tarzı, sürükleyici temposu ve görkemli kadrosuyla her hafta Pazartesi günü 20.00’de ATV ekranlarında izleyenlere soluksuz anlar yaşatacak.

Burak Deniz’in eski asker Maraşlı’yı, Alina Boz’un ise yurtdışında eğitim gördükten sonra ülkesine dönen başarılı fotoğraf sanatçısı Mahur’u canlandırdığı dizide ikili, uyumları ve başlarına gelen olaylar ile gündeme oturacak.

Dizi; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan ‘Maraşlı’nın, bir gün istemeden bir savcının ölümüne tanık olan ve fotoğraflarını çeken ‘Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, Maraşlı ve Mahur’un hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmelerini konu alıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: