MARC ANTHONY AYRILIĞIN ARDINDAN KONUŞTU!

Marc Anthony, 'Evliliğimiz Sürdürülebilir Değildi ama Jennifer’ı hala seviyorum” diye konuştu.

Magazin

MARC ANTHONY AYRILIĞIN ARDINDAN KONUŞTU! Marc Anthony, Jennifer Lopez'le yedi yıllık evliliğin bitişinin ardından konuştu ve ilişkilerinin "sürdürülebilir olmadığını" dile getirdi.

Üç yaşındaki ikizler Max ve Emme'nin anne ve babası Temmuz ayında ayrıldıklarını ilan ederek tüm sevenlerini şok etmişti. Lopez geçtiğimiz günlerde evliliğini umutsuzca sürdürdüğünü açıklamıştı ve şimdi Anthony hayranlarına ayrılığın hikayesini anlatıyor.

Amerikan şovu Nightline'a verdiği röportajda yıldız şöyle konuştu, "Bunun duygusal bir şey olmadığını size anlatacağım. Bu ikimiz tarafından da fark edilen bir durumdu. Yani, bilirsiniz, bu çok şaşırtıcı olmuyor. Bu tür şeyler oluyor. Bu ortak alınmış bir karardı. Bu ölüm değil. Bu defin değil. Bu, bir araya gelen iki insanın sadece anlaması... söylemek istediğim şey bu sürdürülebilir bir şey değildi, hepsi bu."

Anthony ayrıca Jennifer'ı her zaman "seveceğini" söyleyerek şunları ekledi, "O da, çocuklarım da bunu biliyor. Jennifer mükemmel, mükemmel bir kadın, mükemmel bir anne, mükemmel bir arkadaş." Ayrılık hakkında karamsar olmayı reddeden aktör şöyle konuştu: "Bu üzücü... ailenizi düşünüyorsunuz, olasılıkları, fakat birlikte olmasak bile bu hikayenin son bulmadığını biliyoruz. Birlikte Max ve Emme için yaşayacağımız şeyler var, yani, her şey yolunda."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: