Mariah Carey'den ölen Türk genci için mesaj

Ünlü şarkıcı Mariah Carey, kendisinin hayranı olduğu ortaya çıkan Manchester’daki terör kurbanlarından Türk genci Martyn Hakan Hett için Instagram hesabından mesaj yayımladı.

Dünya Magazin

Mariah Carey'den ölen Türk genci için mesaj Manchester’daki terör saldırısında hayatını kaybeden Türk genç Martyn Hakan Hett’in tam bir Mariah Carey hayranı çıkması, ünlü şarkıcıyı onu özel olarak anması için harekete geçirdi. Şarkıcı ile tanışmasını “Zirveye ulaştım” sözleriyle ifade eden Hett’in öldüğünü öğrenen Carey, “Yıkıldım” dedi. Carey ile tanışmasını hayatının en güzel anı olarak ifade eden 29 yaşındaki Türk gencin bombalı saldırıda hayatını kaybetmesi üzerine Carey, Hett’in Mariah Cerey’li tişörtle gülümsediği fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Tarkan, Mariah Carey'i katladı!

Tarkan, Mariah Carey'i katladı!
Mariah Carey'in zor anları!

Mariah Carey'in zor anları!Ariana Grande konserinde hayatını kaybeden 22 kişiden biri olan Hett için ünlü şarkıcı, “Lambily’nin (Mariah Carey’nin fan grubunun adı) bir parçası olan birinin Manchester’daki kurbanlardan biri olduğunu öğrenmek beni mahvetti. Seni sonsuza kadar unutmayacağız. Ailesi ve olaydan etkilenen tüm aileler aklımda ve dualarımda” notunu yazdı. Saldırı gecesi yaşamını yitiren Martyn Hakan Hett'in geçen yıl annesinin örgü kariyerine devam etmesi için bir sosyal medya kampanyası düzenlediği, oluşturduğu viral etki uluslararası çapta ilgi gördüğü ortaya çıktı.

Mariah Carey'in Noel pozuna büyük ilgi

Mariah Carey'in Noel pozuna büyük ilgiMariah Carey'den küvette pozlar!

Mariah Carey'den küvette pozlar!Mariah Carey'nin zor anları

Mariah Carey'nin zor anlarıKaynak: ntv.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: