MARİAH CAREY'E ŞARKILI ŞANTAJ

Eminem son şarkısında, eski sevgilisi olduğunu iddia ettiği Mariah Carey'e "Susmazsan fotoğrafını basına veririm" diye mesaj yolladı

Magazin

MARİAH CAREY'E ŞARKILI ŞANTAJ ABD'li asi rapçi Eminem ile pop divası Mariah Carey arasında şarkı sözleriyle başlayan savaş büyüyor. İkili arasındaki gerginlik, Eminem'in son albümü Relapse'te yer alan "Bagpipes from Baghdad'' şarkısında, Carey ile yattığını ima etmesi ile başladı.

Carey ise Eminem'e, "Obsessed" (Takıntılı) adlı şarkısında, "Artık benimle uğraşmayı bırak" sözleri ve rap'çiyi eleştiren klibiyle cevap verdi. Ancak bardağı taşıran son hamle yine Eminem'den geldi. Ünlü rap yıldızı, "Warning" (Uyarı) isimli yeni şarkısında, "Demek ben takıntılıyım. Peki sen kaç gece evime geldiğini unuttun mu? Kocan Nick her şeyi anlamadan sesini kes. Hâlâ elimde fotoğrafların olabileceğini düşünmüyor musun? Susmazsan fotoğraflarını basına veririm" sözleriyle, Mariah Carey'i ve eşi Nick Cannon'ı oldukça kızdırdı. Şimdi Carey'nin Eminem'e vereceği cevap merak ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: