Martin Skrtel, Fenerbahçe'ye imza attı!

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transferi Martin Skrtel bugün düzenlenen törenle kendisini sarı-lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Diğer Haberler

Martin Skrtel, Fenerbahçe'ye imza attı! Fenerbahçe'de imza şov devam ediyor. Dün İsmail Köybaşı'na imzayı attıran Fenerbahçe bugün Liverpool'un önemli isimlerinden Martin Skrtel ile sözleşme imzaladı.


Martin Skrtel imza töreninde şunları söyledi:

“Herkese merhaba Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte olduğum için mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Fenerbahçe sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın her yerinde de büyüklüğünü ispat etmiş bir kulüp. Bu büyüklüğün gereğini yapmak, taraftarlarımızı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. "


“Fenerbahçe ile ilk kontağımızı uzun zaman önce kurduk. Avrupa Şampiyonası süresince de menajerim görüşmeleri yürüttü. İngiltere’de sezon sonrası teklifler oldu ama bunlar önemli değil, geride kaldı. Ben artık buradayım. Monaco harika ve güçlü bir takım ama CL’de gruplarda olmak istiyorsak en iyilerle mücadele etmemiz gerekiyor. Orada olabilmek için her şeyi yapacağız”


“İlk olarak Fenerbahçe’nin bana ilgisini duyunca milli takımdan arkadaşım Stoch ile konuştum. Bana bu şehirle, kulüple ilgili, taraftarla ilgili olumlu şeyler söyledi. Başlangıç için öyle bir arkadaşımın olması güzel. Bana kulübü ve şehri tanınmam konusunda yardımcı olabilir. O burada devam edecek mi belli değil ama ben şu anda onunla olmaktan mutluyum”

“Biz futbolcular, oyuncular olarak hocanın fikirlerine saygı duyarız. Sistemi belirlemek hocanın işi. Bizim işimizi futbol oynamak. O sistem olur bu siteme olur; bizim işimiz sahaya çıkıp elimizden geleni yapmak. Liverpool’da da bazı maçlarda 3’lü sistemi oynadık. Burada da elimizden geleni yapacağız”
(Kaynak: fenerbahce.org)

Bunlarda ilginizi çekebilir: