Masal Çiçeği dizisi daha başlamadan adı değişti!

Hande Doğandemir ve Engin Öztürk'ün başrollerinde yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi Masal Çiçeği'nin adı, Yüzleşme olarak değiştirildi.

Dizi Galeri

Masal Çiçeği dizisi daha başlamadan adı değişti! T Company imzalı 'Masal Çiçeği' dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Kanal D'de yayın hayatına başlamak için gün sayan iddialı dizi Masal Çiçeği'nin adı 'Yüzleşme' olarak değiştirildi. Antalya Alanya'da kurulan görkemli platoda çekilecek diziye son olarak Gülsim Ali ile Özge Akdeniz de katıldı. Gülsim Ali dizide, Masal'ın (Hande Doğandemir) arkadaşı Ayşegül'e, Özge Akdeniz ise Fikret'in (Uğur Yücel) kızı Hazal'a hayat verecek.


Öte yandan dizinin kadrosunda Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Macit Koper, Yeşim Ceren Bozoğlu, Durul Bazan, Cihat Süvarioğlu, Mesut Akusta, Yeşim Gül, Gözde Çığacı, Cansu Dağdelen, Derda Yasir Yenal ve Şerif Sezer yer alıyor.

'Masal Çiçeği'nin başrolleri belli oldu!

'Masal Çiçeği'nin başrolleri belli oldu!Ömer Faruk Sorak'ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizi, şubat ayında ekrana gelecek ve sürükleyici bir intikâm hikâyesi ekrana taşınacak.

'Masal Çiçeği' dizisinin kadrosu tamamlandı!

'Masal Çiçeği' dizisinin kadrosu tamamlandı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: