Masal Çiçeği dizisine yeni bir isim daha!

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Masal Çiçeği, TRT 1 ekranlarının reytinglere kurban giden dizisi Ege’nin Hamsisi’nin yıldız ismi Durul Bazan'ı kadrosuna kattı.

Dizi Galeri

Masal Çiçeği dizisine yeni bir isim daha! Kanal D'nin şubat ayında ekrana getirmeyi planladığı iddialı dizisi 'Masal Çiçeği'nin hazırlıkları son gaz devam ediyor. Oyuncu kadrosu için titiz bir çalışma yürütülen dizide geçen haftalarda Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Macit Koper, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Gözde Çığacı gibi ünlü isimlerle anlaşılmıştı. Altuğ Küçük'ün kaleme aldığı kriminal drama türündeki dizinin kadrosuna son olarak Durul Bazan da katıldı. Bazan, TRT 1 ekranlarının reytinglere kurban giden dizisi Ege’nin Hamsisi’nde boy gösteriyordu. Başarılı oyuncu şu sıralar ise Alanya’da çekilecek olan 'Masal Çiçeği' dizisinde “Yakup” karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.


T Company’nin kurucularından Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu diziye geçtiğimiz günlerde Mesut Akusta, Cansu Dağdelen, Yeşim Gül ve Cihat Süvarioğlu da katılmıştı.

'Masal Çiçeği' güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor!

'Masal Çiçeği' güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: