MASAL GİBİ DÜĞÜN KAVGAYLA BİTTİ!

Alkolün dozunu kaçıran damat taze geline dayak attı

Magazin

MASAL GİBİ DÜĞÜN KAVGAYLA BİTTİ! Boğaz’da, dillere destan 3 gün 3 gece düğün yapan çelik devi Arcelor Mittal’in sahibi Laksmi Mittal’in yeğeni Vartika Mittal ve eşi Utsav Goenka, düğün yorgunluğunu Reina’da attı. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün dozunu kaçıran damat taze geline dayak attı

Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan çelik devi Arcelor Mittal’in sahibi Lakshmi Mittal ve ailesi, yeğenlerine yaptığı 3 gün 3 gece düğün sonrası İstanbul gecelerinin tadını çıkartıyor. Mittal’ın yeğeni Vartika Mittal ve damadı Utsav Goenka önceki akşam aile yakınlarıyla birlikte Reina ’da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Kendileri için hazırlanan özel locada yemek yiyen yeni evli çift, daha sonra dostlarıyla birlikte yine kendileri için ayırtılan açık havadaki bölümde vur patlasın çal oynasın eğlendiler.

Reina’da dayak

Fakat gecceye yeni evli çiftin kavgası damga vurdu. Yemeğin ardından sebebi anlaşılamayan bir nedenden dolayı müstakbel eşiyle tartışmaya başlayan gelin Vartika Mittal gözyaşlarını tutamadı. Uzun süre ağlayan gelini sakinleştirmek ise amca Lakshmi Vittal ve damadın babasına düştü. Uzun uğraşlar sonucu sakinleştirilen gelinin yanına gelen damat Utsav Goenke ardından eşinin öpücük yağmuruna tuttu. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen çifti kendi yakın korumalarının yanı sıra çok mekan güvenlik görevlisi de yakın markaja aldı. Gecenin sonunda mekandan birlikte ayrılan ikili flaşların patlamasıyla birlikte tedirgin olurken, damat Utsav Goenke alkolün dozunu kaçırınca gazetecilere hareket yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: