MASAL ŞUBAT SONU BİTİYOR!

Onur’un Şehrazat’a yaptığı “ahlaksız teklif”le başlayan “Binbir Gecce” ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Dizide Kerem’i canlandıran Tardu Flordun, “Dizimiz şubat sonu gibi bitecek” dedi..

Magazin

MASAL ŞUBAT SONU BİTİYOR! 2006 yılında bir ahlaksız teklifle başlayan “Binbir Gecce”de sona yaklaşılıyor. Dizinin ilk bölümünde Onur, 150 bin dolar borç isteyen Şehrazat’a bu parayı ancak kendisiyle bir gecce geçirirse vereceğini söylemiş, genç kadın bu teklifi kabul etmişti. Köprünün altından çok sular aktı, Şehrazat ve Onur daha sonra birbirlerine âşık oldu, evlendi. Gerçek hayatta da dizinin oyuncuları arasında yeni aşklar filizlendi. Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in birlikte olduklarını açıklamalarının ardından Tardu Flordun ve Canan Ergüder’in de birlikte olduğu iddia edildi.

“BİNBİR Gecce”de Onur’un ortağı ve yakın arkadaşı Kerem’i canlandıran Tardu Flordun, dizinin şubat sonunda biteceğini söyledi. Dizilerin en fazla üç sezon sürmesi gerektiğini savunan Flordun, “Bir dizinin iki sezon, en fazla üç sezon yayınlanması yeterlidir. Seyirciyi bayıltmanın manası yok. Dizi şubat sonu bitiyor” dedi. Sette her şeyin yolunda olduğunu ve güzel dostluklar kurduklarını belirten Flordun, “Keyifli bir ekibimiz var. Çok iyi dostluklar kurduk” diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: