'MASAL' TADINDAKİ DİZİSİ BURSA'DA 'MOTOR' DEDİ!

Yeni sezonun iddialı dizilerinden 'Masal'ın çekimleri Bursa'da başladı. Cemal Hünal, Duygu Yetiş ve Fırat Çelik'in oynadığı dizi hem konusu hem de büyüleyici mekanlarıyla konuşulacak

Magazin

'MASAL' TADINDAKİ DİZİSİ BURSA'DA 'MOTOR' DEDİ! atv'de eylülde yayına girecek olan, yılın iddialı dizilerinden 'Masal'ın çekimleri Bursa'da başladı. Cemal Hünal, Duygu Yetiş ve Fırat Çelik'in oynadığı 'Masal'ı 'Sıla' dizisiyle efsaneleşen yönetmen Gül Oğuz çekiyor.

Duygu vahşi güzel

'Issız Adam' filmiyle ün kazanan Cemal Hünal, dizide Bursalı güçlü bir işadamını canlandırıyor. 'Annem' dizisinin 'Gonca'sı Duygu Yetiş ise bu kez izleyenlerini şaşırtacak bir karakteri canlandıracak, vahşi güzelliğiyle izleyenleri büyüleyecek. Fransa'da sürdürdüğü oyunculuk kariyerine 'Masal' dizisi ile devam edecek olan Fırat Çelik'in yanı sıra deneyimli oyuncular; Erdem Akakçe, Menderes Samancılar, Suzan Aksoy dizinin oyuncu kadrosunu oluşturuyor. MOST Production'ın yapımcılığını üstlendiği dizi, Bursa ve çevresindeki doğal çekim alanlarıyla izleyenlere görsel şölen yaşatacak. Dizi için ayrıca pek çok mekan, özel olarak inşa edildi. Özel yapım mobilya ve aksesuvarlar kullanıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: