MasterChef Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı!

Papağana işkence ettiği için gözaltına alınan Murat Özdemir serbest bırakıldı. Özdemir'in linç edilme korkusuyla gecceyi karakolda geçirdiği öğrenildi. Ancak bu kararın ardından savcıdan yeni talimat geldi. Özdemir yeniden gözaltına alındı.

Magazin

MasterChef Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı! Adını, 'Yemekteyiz' ve 'MasterChef' yarışmalarıyla duyuran Murat Özdemir'in papağana işkence yaptığı videoyu yayınlamasının ardından Türkiye'yi ayağa kaldırmış ve kısa süre sonra da gözaltına alınmıştı.

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre dün gecce gözaltına alınan Murat Özdemir, serbest bırakıldı. Özdemir'in linç edilme korkusuyla gecceyi karakolda geçirdiği öğrenildi.

Ancak bu kararın ardından savcıdan yeni talimat geldi. Özdemir yeniden gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilecek

Gecce polis merkezinde tutulan Özdemir'in alkollü olduğu belirtildi. Murat Özdemir'in öğle saatlerinde adliyeye gönderileceği öğrenildi (Kaynak: hurriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: