'MasterChef'te gergin anlar: "Seni buradan dışarı atarım"

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan 'MasterChef 'yarışmasının, dün akşamki bölümünde ilginç anlar yaşandı. 'MasterChef Türkiye 2020' seçmelerine katılan yarışmacı Serhat, özgüveniyle dikkat çekti. Yarışmacının verdiği yanıt ise şef Mehmet Yalçınkaya'yı çileden çıkardı. Mehmet Şef, "Ya kendine gel ya da ben seni dışarı atarım" sözleriyle yarışmacıya tepki gösterdi.

Magazin

'MasterChef'te gergin anlar: "Seni buradan dışarı atarım" 'MasterChef Türkiye 2020' yeni sezonda yarışmacıları elemeleri ekrana gelmeye devam ediyor. Yarışmacılar düeollara kalmaya ve daha sonra ise takımların yarışmacıları olmak için stüdyoda hünerlerini sergiliyorlar. Ünlü şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu 'MasterChef Türkiye'nin son bölümünde, yarışmacı adayı Serhat'ın verdiği cevaplar herkesin dikkatini çekti.

CEMRE'Yİ BEĞENMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Geçen sezonki yarışmacıları beğenmediğini söyleyen Serhat, MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık ile de birlikte staj yaptığını ve çalışma tarzını sevmediğini söyledi.

Yarışmacı adayı Serhat "Geçen seneki yarışmacıların hiç birini beğenmedim. Daha iyisi olabilirim diye düşündüm. Cemre'yi beğendiğimi söyleyemem. Utah'ta stajda aynı yerde çalışmıştık. Çalışma stilini beğendiğimi söyleyemem" dedi.

MEHMET ŞEF TEPKİ GÖSTERDİ

Serhat'ın iddialı konuşmaları üzerine ise Mehmet Yalçınkaya, "Madem bu kadar her şeyi biliyorsun, neden geldin MasterChef'e?" diye tepki gösterdi.

Yarışmada mühürlenmiş balık yapan Serhat, tavada pişen balığa ise maşayla basınca Mehmet Şef'ten uyarı aldı.

Daha sonra ise sunulan balığın derisiz olduğunu gören Yalçınkaya, "Sen derili balık pişireceğini söyledin ancak balığa bastığın için deri tavaya yapıştı" dedi.

"KENDİNE GEL KARŞINDA ŞEF VAR"

Yarışmacının jürinin kendisini bir üst tura çıkaracağını söylemesi üzerine ise Mehmet Yalçınkaya çok sinirlendi. Şef Yalçınkaya, "Seni atarım buradan dışarı. Ya kendine gel ya da dışarı atarım seni. Ne kadar yemek yaparsan yap öncelikle saygılı olacaksın. Karşında şef var. Sen böyle mi konuşuyorsun mutfakta şeflerle?" diye bağırarak tepki gösterdi.

ÖNCE KIZDI AMA...

Yaptığı yemeği şeflerin beğendiği Serhat bir üst tura çıkmayı başardı. Yarışmacıya kızan Mehmet Yalçınkaya da 'evet' diyerek olumlu oy kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: