Kaya Çilingiroğlu'ndan itiraf: Mastürbasyon sahnesinde delirdim

Mastürbasyon sahnesinde delirdim Hülya Avşar'ın TV8 ekranlarında yayınlanan yeni programının ilk konuğu eski eşi Kaya Çilingiroğlu oldu. Programda ikili evliliklerinden, kızları Zehra’ya, Çilingiroğlu’nun Avşar’ı aldatarak yeniden evlendiği Feraye Tanyolaç’a kadar her konuyu konuştular.

Magazin

Kaya Çilingiroğlu'ndan itiraf: Mastürbasyon sahnesinde delirdim İşte Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun konuşmalarından satır başları;

Avşar’ın “Yoruldun mu hiç beraberliğimizden?” sorusuna “Kolay bir şey değil seninle birlikte olmak. Sonradan öğrendim ki, evime girip çıkan arkadaşlarımın senden hoşlandığını. Sen çok güzeldin” demesi, Avşar’ı şaşırttı. Avşar da bu iltifatın üzerine eski eşinde iltifatta bulundu. “Senden sonra hayatıma bir kişi girdi. Bulunduğu ortamda nasıl davranılması gerektiğini biliyordun. Yıllar önce Ricky Martin’in poposuna elim değdi demiştim hep. Halbuki vurmuştum yani. Normalde hiçbir koca kabul etmezdi. Ben eve gelirken tedirgindim. Sen çok hoş karşılamış ve ‘Güzel bir reklam olmuş’ demiştin. Sen farklıydın Kaya” diyerek Sözlerine “Hayatımın en güzel Yılları seninle geçti” dedi. Çilingiroğlu ise onay vererek “Biz şuan bile kavga edebiliyoruz.


Mastürbasyon sahnesinde delirdim
Samimiyet sağlanan programda Çilingiroğlu, eski eşine “Seni deliler gibi seviyordum” diyerek kıskançlıklarını anlattı. “Sana bir gün Antalya’da mesliğini bırak demiştim. Bir adam bir aşk için. Çalıştığın filmin setini bastım çünkü seni deliler gibi seviyordum. Mastürbasyon sahnesi sonrası seni 300 km hızla Zonguldak’a götürmüştüm. Nasıl kıskanıyordum” dedi.


Sorun sende değil bendeymiş
Hülya Avşar eski eşinin kendisini aldatarak başka bir evlilik yaptığını vurguladı. “Bir erkek neden karısını aldatır?” sorusunu yöneltti. Çilingiroğlu ise “Genetik olabilir, bir hastalık olabilir, karısında bulamadığını dışrıda buluyordur. Karısını taşıyamıyordur. Aşağılık kompleksine girer ve kendi mutluluğunu başka yerde arar. Onun canını acıtmak için. Ama ben seni bunların hiç biri yüzünden değil. Anormallik bendeymiş, olmadı ikinci evliliğimde olmadı işte gördün. Büyük yemin ettim bir daha evlenmemeye. Eğer böyle bir şeye kalkışırsam bana bunu hatırlat” diyerek Evliliğin kendisine göre bi rşey olmadığını söyledi.


Ayrılmamıza Zehra neden oldu
Avşar bir an “Boşandığına pişman oldun mu len?” diyerek en çok merak ettiği sorunun cevabını duymak istedi. Eski eşi ise ”Zehra doğana kadar ve doğmadan diye ikiye ayırıyorum evliliğimizi. Zehra’dan önce pişmanım, Zehra’dan sonrası için geç bile kalmışım diyorum. Ben pişman olmayan bir adamım. Zehra doğmadan önce seni aldatmış olsaydım pişmanlık duyardım. Zehra doğduktan sonra tüm hayatını ona adadın, ilgi odağında ben yoktum. Zehra’dan sonra yaşadığımız fikir ayrılıkları sebep oldu bizim ayrılmamıza” yanıtını verdi.Çilingiroğlu eski eşinin ‘başkasından da olsa iyi ki çocuğun var’ sözleri üzerine oğlu Hüseyin Kaya’dan konu açtı. Küçük Kaya dediği Hüseyin’i özlediğini belirten Avşar “Küçük Kaya’yı annesi mi izin vermiyor benim görmeme? Öpüyor beni, sarılıp boynuma. Çatlasın annesi. Ben kimim diyorum Zehra’nın annesi . Başkasından da olsa iyi ki çocuk yapmışsın” diyerek Feraye Tanyolaç’ı kızdıracak sözlerde bulundu.

Hülya Avşar'ın sorusuna Kaya Çilingiroğlu'ndan sert yanıt

video...

Bunlarda ilginizi çekebilir: