'MASUM GÜZEL’ İMAJINI YIKTI!

Oscar ödüllü 'Amerikan Güzeli' filmiyle sinema dünyasına bomba gibi düşen Mena Suvari, yeni rolüyle 'masum güzel’ imajını yıkıyor.

Magazin

'MASUM GÜZEL’ İMAJINI YIKTI! Oscar ödüllü 'Amerikan Güzeli' filmiyle sinema dünyasına bomba gibi düşen Mena Suvari, son filmi 'Stuck'ta (Çıkış Yok) arabasıyla ezdiği adamı hastaneye götürmek yerine evinin garajına hapsediyor. Eleştirmenler, bu sert rolün oyuncunun 'masum güzel’ imajını yıktığı görüşünde.

Bu cuma ülkemizde de vizyona girecek olan 'Stuck'ta (Çıkış Yok) Mena Suvari, çok farklı bir rolde izleyicilerin karşısına çıkacak. Daha önceki yapımlarında genelde ’masum güzel’i oynayan Mena Suvari, bu kez arabasıyla ezdiği evsiz adamı hastaneye götürmek yerine evinin garajına hapseden Brandi Boski adlı karakteri canlandırıyor. Gerilim filmlerinin başarılı yönetmeni Stuart Gordon’ın imzasını taşıyan filmde, Suvari’nin kurbanını ise 'The Crying Game' filmiyle sinemanın ölümsüzleri arasına giren Stephen Rea canlandırıyor. Gerçek hayatta yaşanmış bir öyküden yola çıkılarak çekilen film, sert sahneleri ve sürpriz finaliyle dikkat çekiyor.

Evlilik hazırlıkları başladı

Bu yıl 'The Garden of Eden' ve 'The Mysteries of Pittsburgh' filmlerinde de oynayan Mena Suvari, özel yaşamında da mutlu günler yaşıyor. Robert Brinkmann’den 2006’ta boşanan oyuncu, Simone Sestito ile geçtiğimiz yaz Jamaika’da nişanlandı. Düğün hazırlıklarına başlayan Suvari, 'Aşkı, Simone’da buldum, hayatım tamamen değişti. Simone, bir erkekte aradığım tüm güzel özelliklere sahip' diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: