MAYOYA KORUMA ORDUSU!

İstanbul Moda Günleri'nde tanıtılan Sunset'in 50 pırlantalı 150 bin euroluk mayosu defile alanına, koruma ordusu eşliğinde çelikten şifreli bir çanta içinde getirildi

Magazin

MAYOYA KORUMA ORDUSU! İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) ile Moda Tasarımcılar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen İstanbul Fashion Days (IFD-İstanbul Moda Günleri), Devlet Bakanı Zafer Çağlayan'ın katıldığı törenle başladı.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Taşkışla Kampusunda düzenlenen ve üç gün sürecek etkinlikte, 18 farklı defile çerçevesinde Türkiye'nin önde gelen hazır giyim markaları ve moda tasarımcılarının 2010 tasarımları sergilenecek.

Etkinliğin açılış defilesinde Sunset Mayo, yeni kreasyonunu beğeniye sundu. Ünlü mankenlerin görev aldığı defilede en dikkat çeken ürün, Tuğçe Kazaz'ın tanıttığı transparan mayo oldu. İtalyan bir kuyumcu tarafından hazırlanan, 0.25 ile 2.5 karat arasında değişen 50 pırlanta kullanılan "Romantic Dream" adlı mayo defile alanına zırhlı araç ve koruma ordusuyla getirildi.

Özel çelik ve şifreli bir çanta ile taşınan mayo podyumun arkasında Tuğçe Kazaz'a teslim edildi. Özel koruma görevlileri defile boyunca gözlerini mayodan ayırmadı. Sunset yetkilileri tarafından fiyatı açıklanmasa da mayonun 150 bin euro değerinde olduğu açıklandı. Firmanın, göğüs dekoltesinde 18 ayar altın kullanılan mayokinisi de beğeni topladı. Günün ikinci defilesinin en büyük sürprizi ise "Asi" dizisiyle yıldızı parlayan Selma Ergeç'ti. Oyunculuğa başlamadan önce Uğurkan Erez'in ajansına bağlı olarak mankenlik yapan Ergeç, yıllar sonra ilk defa İdil Tarzi'nin kreasyonunu yaptığı defilede Özge Ulusoy ve Nur Gümüşdoğrayan gibi mankenlerle podyuma çıktı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: