MAZHAR ALANSON SİZİ ŞAŞIRTACAK!

pop müziğin usta ismi Mazhar Alanson, Erdal Murat Aktaş'ın yönettiği 'Kirpi' filminde Kirpi Reşat rolüyle karşımıza çıkacak. Güven Kıraç'ın da başrolde olduğu film, birbirilerinden intikam almak için her yolu deneyen iki inatçı düşmanın öyküsünü konu alıyor.

Magazin

MAZHAR ALANSON SİZİ ŞAŞIRTACAK! 'Süper Baba', 'İkinci Bahar' ve 'Yabancı Damat' gibi unutulmaz dizilerin senaryolarının altında imzası olan Sulhi Dölek'in ölmeden önce senaryolaştırmaya başladığı kitabı 'Kirpi'nin sinemaya uyarlamasının çekimlerine başlandı.

7 Kasım 2005'te geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını yitiren Sulhi Dölek, vefatı öncesinde 'Kirpi'nin senaryosunu yönetmen Erdal Murat Aktaş'a götürmüş ve çalışmalar başlamıştı. Dölek'in vefatı sonrasında duran proje, yönetmen Aktaş'ın yazarın ailesinden de aldığı özel izinlerin sonucunda tekrar start aldı. Aktaş'ın hem yönetmenliğini üstleneceği hem de senaryosunu mizah yazarı Atay Sözer ile birlikte yazdığı filmin çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul'da başlandı.

Mahzar Alanson ve Güven Kıraç'ın başrollerini paylaştıkları film, birbirilerinden intikam almak için her yolu deneyen iki inatçı düşmanın, oldukça masum başlayan çekişmesinin, giderek çığırından çıkarak ülke çapında bir kargaşaya yol açması komik bir dille anlatılıyor. Filmde bu iki inatçı düşmanı Alanson ve Kıraç canlandırıyor. Medya Vizyon'un dağıtımcılığını üstlendiği film, 19 Aralık'ta en az 150 kopya ile vizyona girecek. Mazhar Alanson, filmde Kirpi Reşat karakterini canlandırıyor, Güven Kıraç ise onun en azılı düşmanını.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: