Medcezir 63. bölüm fragmanları...

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un başrollerini paylaştığı Medcezir dizisinin 63. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Dizi Galeri

Medcezir 63. bölüm fragmanları... Cuma akşamları ekranlara gelen Medcezir dizisinin yayınlanan son bölümünde Mira karakola giderek itirafta bulundu. Mira'nın Polis memura "Kenan Koper'i ben vurdum" demesi merak uyandırdı.

63. BÖLÜM KONUSU:

Mira’nın Yaman’ın adını temize çıkarmak için suçunu polise itiraf etmesi, onu kurtarmak için hapse girmeyi göze alan Yaman’ı çaresiz bırakır. Sevdiği kadını kaybetme korkusuyla ona engel olmak için harekete geçer fakat Mira Nevin’le yaptığı konuşmanın etkisiyle son kararını çoktan vermiştir.

Selim, Yaman’ı eve geri getirmenin sevincini yaşarken daha büyük bir tehlike kapısını çalar. Bu sefer gelen davetsiz misafir Yaman ve Mira’nın içinde bulunduğu durumu da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Yaman’la karşı karşıya gelen Nevin ona Mira’yla ilgili son sözünü söyler. Bundan sonra Yaman için Mira’yla birlikte olmak sonsuz bir mücadele anlamına gelecektir. Yaman aşkı için bu mücadeleyi gözü kapalı kabul eder.

Yaman’a yaşattıklarından kendisini sorumlu tutan Mira içinde bulunduğu çıkmazdan kurtulmak için babasından yardım ister. Faruk’un teklif ettiği çözüm yolu Mira’nın hayatını tümüyle değiştirecektir.

İŞTE MEDCEZİR'İN 63. BÖLÜM FRAGMANLARI.

1. FRAGMAN
VİDEO İÇİN TIKLAYIN

2. FRAGMAN
VİDEO İÇİN TIKLAYIN

63. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: