Medcezir'de final partisi...

Gençlik dizisi “Medcezir” bu hafta sezon finali yaparken dizi ekibi, finali Karaköy'de önce yemek sonra da geccenin ilerleyen saatlerine dek süren bir partiyle kutladı.

Magazin

Medcezir'de final partisi... Sarhoş olunca mekandan arkadaşının arkasında çıkan Çağatay Ulusoy, objektiflerden kaçamadı. Dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy’un sette başlayan aşkları tüm hızıyla devam ediyor. Partinin bitmesiyle mekanı boşaltan oyuncular teker teker çıkarken Çağatay Ulusoy, alkolü fazla kaçırınca dışarı arkadaşının omuzuna tutunarak çıkıp yürümeye çalıştı. Bu sırada setteki arkadaşlarının Ulusoy’un önüne geçerek durumu kamufle etmeye çalışmaları gözlerden kaçmadı. Ardından Seranay Sarıkay kapıda gözüktü. Arkadaşı, Çağatay Ulusoy’un önüne geçerek onu objektiflerden saklamaya çalıştı. Dizinin başrol oyuncularından Can Gürzap çıkışta yanındaki kadın arkadaşıyla kameralara yakalandı. “Sakın sizi uyarıyorum. Panikledi yazmayın. Gayet sakin oturuyorum. Yanımdaki de teyzemin kızı” dedi.

Partiye tek gelen Mine Tugay, dizide olduğu gibi bakımlı, şık ve mütevazı hareketleriyle dikkat çekti. ‘Med Cezir’ oyuncularından Mine Tugay, final kutlamasına güzelliğiyle damga vurdu.

foto...

Bunlarda ilginizi çekebilir: