Medcezir'de hırsız kim?

Ekranların fenomen dizisi Medcezir'de bu hafta; Yaman ve Mira, Orkun'un müzayedede çalınan değerli saatinin peşine düşecekler. Çok konuşulacak bir bölümle ekrana gelecek dizide Yaman, Mira ile büyük bir maceraya atılırken onunla barışmanın yollarını da arayacak.

Magazin

Medcezir'de hırsız kim? Asım Şekip Kaya Vakfı'nın düzenlediği büyük müzayedede çalınan antika saatin ardından gözler Kenan'a çevrilecek. Yaman hem abisi Kenan'ı aklamak hem de Mira ile barışmak için antikacıları gezerek saati bulmaya çalışacak. Bu macera dolu arayışta Yaman, Mira'ya kendisini affettirmek için her türlü yolu denemeye karar verecek. Mira ise Yaman için atan kalbini susturmaya çalışarak ona karşı olan öfkesini dile getirecek.

Medcezir'de bu hafta; Yaman'ın ayrılık sebebinin aslında babasının isteği olduğunu öğrenen Mira, Yaman'ı affedecek mi?, Mira ile barışmak için her yolu deneyen Yaman başarılı olacak mı? ve antika saati kimin çaldığı soruları yanıt bulacak.

Ay Yapım imzalı, senaristliğini Ece Yörenç'in yönetmenliğini ise Ali Bilgin'in üstlendiği Medcezir 14 Kasım Cuma günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.

fotogaleri

Bunlarda ilginizi çekebilir: