Medcezir´de şoke eden ölüm!

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Mine Tugay, Barış Falay ve Taner Ölmez'in paylaştığı 'Medcezir' dizisinde şok ölüm yaşandı.

Magazin

Medcezir´de şoke eden ölüm! Vatan - 'Orkun' karakterini canlandıran Metin Akdülger'in babasının dizideki cenaze sahnesi sırasında gerçek ölüm yaşandı.

Zincirlikuyu Mezarlığı'nda çekilen cenaze sahnesi sırasında, sette bulunan karavan şoförü kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Yaklaşık beş saat süren cenaze sahnesinde 50 yaşında olan karavan şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirince hayata gözlerini yumdu.

Oyuncular ve set ekibi cenaze sahnesini çektiği için karavan şoförünü set bittikten sonra fark ederek, direksiyonda morarmış halde buldu.

Direksiyon başında karavan şoförünü ölü gören Serenay Sarıkaya ve diğer oyuncular gözyaşlarını tutamadı.

Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Metin Algüder ve diğer oyuncular uzun süre kendilerine gelemedi.


OYUNCULARIN MÜDAHALESİ İŞE YARAMADI

Morali çok bozulan oyuncular ve set ekibi ambulans gelene kadar ilk müdaheleyi yapmak istedi ve karavan şoförünü direksiyonun başından indirdi.

İki ambulansın geldiği olay yerinde hayatını kaybeden karavan şöförü bütün müdahelelere rağmen hayata döndürülemezken, olaya birebir şahit olan oyuncular uzun süre olayın şokundan kurtulamadı.

OYUNCULARA EKSTRA İZİN VERİLDİ

Gözyaşları içinde Zincirlikuyu Mezarlığı'ından ayrılan oyuncuların moralinin bozulmasından sonra ise dizinin yapımcısı Kerem Çatay oyunculara ekstra 2 gün izin verdi.

2 gün boyunca sette çalışmayan oyuncular evde dinelerek karavan şoförünün ölümünü unutmaya çalıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: