'Medcezir'den büyük başarı!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç'in üstlendiği ve ilk sezonunda fenomen olan “Medcezir” ödüle doymuyor. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Şebnem Dönmez ve Can Gürzap'ın rol aldığı Medcezir bu yıl ağırlıklı olarak üniversitelerden aldığı ödüllerle başarısını taçlandırıyor.

Magazin

'Medcezir'den büyük başarı! Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi; Bilkent, İstanbul Teknik, Karadeniz Teknik, Çanakkale 18 Mart ve Galatasaray Üniversitesi gibi Türkiye’nin seçkin öğretim kurumları tarafından ödüllere layık görüldü. Binlerce üniversite öğrencisi arasında yapılan oylamalarda ‘ Yılın En İyi Dizisi” seçilen Medcezir’in Yaman’ı Çağatay Ulusoy “En İyi Erkek Oyuncu”, Mira’sı Serenay Sarıkaya da “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görülüyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

MEDCEZİR SEVENLER İNTERNETİ DE SEVİYOR
Medcezir’i ilk yayın gününden bu yana ilgiyle izleyen hayranlar, internette de rekor üstüne rekor kırıyorlar. Facebook’ta 2,5 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla var olan diziler arasında en fazla takipçiye sahip yapım olan Medcezir’in startv.com adresinde online yayınlanan bölümleri de her hafta milyonlarca kişi tarafından seyrediliyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 32. Bölümü 2 günde 2.436.112 kişi tarafından izlenen Medcezir’in 31. Bölümü 3.458.498; 30. Bölümü ise 3.751.430 kez izlendi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: