MEDYA BALONLARINDAN DEĞİLİM

Kanal 1’de yayınlanan ‘Hey Canlı’ programının sunucusuydu.

Magazin

MEDYA BALONLARINDAN DEĞİLİM -Bir yıl önce ‘Hey Canlı’ programından ayrılmıştınız. Şimdi neden döndünüz?

Bir eğlence programı sunmak için ayrıldım. Çünkü o benim hayalimdi. Yerime de arkadaşım Fatoş Seğmen geldi. Ama ben ekibimle görüşmeye devam ettim. Arkadaşım Fatoş evlenme kararı alınca, ayrılmak istemiş. Kanal 1’den arayıp “Aramızda tekrar seni göremek isteriz” dediler. Ben de çok memnun oldum ve kabul ettim.

-Sunuculukta kendinizi nerede görüyorsunuz?

İyi bir yerde olduğumu düşünüyorum. Yıllardır çalışıyorum ve hiç boş kalmadım. Demek ki fark edilen işler yapıyorum. Hemdizide oynuyorum hem program sunuyorum. Daha ne olsun.

-Siz magazinle ne kadar ilgilisiniz?

Magazin programı sunduğumiçin çok ilgiliyim. Her gün gazeteleri alıp nefes almadan magazin eklerini okurum.

-Sizi şaşırtan ya da bunaltan magazinel isimler var mı?

İkoncanları anlamıyorum. Bazen ünlü olmak nasıl bir şey diye düşünüyorum. Aslında ben de ünlüyüm ama sanırım benim için ünün arkasından getirdikleri önemli. Ben ünlüysem o kadar para kazanmalı
ve başarılı işler yapmalıyım. Sadece sıfatsız bir şekildemedyanın şişirdiği balonlardan değilim. Mesela ikoncanlar ne iş yapıyorlar? Biz yıllardır çalışıyoruz ama onlar iki tane bikini giyince ünlü oluyorlar. Onlar bu durumdan memnunsa biz de onların vücudunu izlerken mutluyuz.

-Peki ünlü olmanın formülü ne?

Türkiye’de bir sürü ünlünün geçmişine bakınca, altında büyük aşklar yatar. Artık o aşklar paraylamı yaşandı bilemem. Ama koluna birisini takıp popüler gecce kulüplerinden çıkarsan hemen ünlü
olursun. Ama benim yanımda bir erkek göremezsiniz. Ancak ciddi bir ilişki olursa medyanın karşısına çıkarım.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: