MEGASTAR TARKAN, AVRUPA'YI SALLADI!

Tarkan’ın Avrupa turnesi önceki gün bitti...

Magazin

MEGASTAR TARKAN, AVRUPA'YI SALLADI! Megastarın turnesinin ardından ortaya renkli görüntüler çıkarken, özellikle de gurbetçilerin pankartları görülmeye değerdi.

magazin

Pop müziğin starı Tarkan’ın 3 Nisan’da Stuttgart’ta başlayan Almanya turnesi önceki gün Belçika’nın Hasselt şehrinde verdiği konserle bitti. Üç farklı Avrupa ülkesinde 8 kez hayranlarıyla buluşan Tarkan’ın konserlerine gurbetçilerin yaratıcı pankartları damgasını vurdu. Megastarın hayranlarının kimisi, “Ben sana kalbimi verdim sen de bana havlunu ver” diye pankart açtı, kimisi de “Adını kalbimize yazdık çoluğu çocuğu evde bıraktık” notu düştü. Hem gurbetçi, hem de Avrupalı genç kızların yoğun olarak katıldıkları konserlerde koluna ve omuzlarına Tarkan dövmeleri yaptıranlar da dikkat çekiciydi. Avrupa konserlerini tamamlayan Tarkan, şimdi de Türkiye turnesine hazırlanıyor. Popçu kısa bir tatilin ardından bu yıl 10’uncusu düzenlenecek Fanta Gençlik Festivali kapsamında 16 şehirde konser verecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: