MEGASTAR TARKAN DOĞA İÇİN ÇALIŞIYOR!

Son 35 yılda üçte biri kuruyan Burdur Gölü’ne dikkati çekmek için Burdur’a gidip çalışmaları yerinde inceleyen 'Megastar' Tarkan, "Bu muhteşem güzelliğin yok olma sürecinde olduğunu bilmek büyük üzüntü ve acı veriyor" dedi. Tarkan, üzerine giydiği 'Göl Yoksa Burdur Yok' yazılı tişörtüyle dikkati çekti.

Magazin

MEGASTAR TARKAN DOĞA İÇİN ÇALIŞIYOR! Burdur Gölü’nün korunması için yürütülen çalışmalara destek veren Tarkan, Antalya’da cuma akşamı verdiği konserden sonra geçen cumartesi günü Doğa Derneği’nin Burdur Gölü’nü Kurtarma Projesi’nin çalışmalarını yerinde görmek için Burdur’u ziyaret etti. Megastar Tarkan’a Doğa Derneği Başkanı Güven Eken eşlik etti. İlk olarak Karakent Köyü sahiline gelen Tarkan, burada göl fotoğrafları çekti. Tarkan, daha sonra Doğa Derneği yetkilileriyle birlikte gölün etrafını gezdi, uygulama alanlarını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: