MEGASTAR TARKAN FİLMDE OYNAYACAK!

Megastar, keskin nişancı 'Bekir Çavuş'u canlandıracak..

Magazin

MEGASTAR TARKAN FİLMDE OYNAYACAK! Yeşilçam'a Megastar geliyor! Bugüne kadar birçok film teklifi alan ama hep geri çeviren Tarkan, sonunda yönetmen Erdal Murat Aktaş'a presipte “Evet” dedi. Ünlü popçu, Aktaş'ın, 'Gelincik Sesleri-Çanakkale' adlı filminde rol almayı kabul etti. Megastar, Çanakkale Savaşları sırasında yaşanmış gerçek bir olayı anlatan filmde 'Bekir Çavuş' adlı bir keskin nişancıyı canlandıracak. Bekir Çavuş'un mücadele ettiği 'Manchester'lı Tommy'yi ise Yeni Zelandalı Martin Henderson oynayacak.

FİLMİN BÜTÇESİ 10 MİLYON DOLAR
Bekir Çavuş ile Manchester'lı Tommy'nin rekabetiyle, ikilinin yaralandığı zaman hemşire 'Safiye Hüseyin' tarafından tedavi edilmesini anlatan filmin bütçesi 10 milyon dolar. Filmde 'Safiye Hüseyin'i canlandıracak kadın oyuncunun kim olacağı henüz belirlenmedi. Filmin gösterimi için Avustralya, Almanya, Yeni Zelanda ve İngiltere ile anlaşma yapan yönetmen Erdal Murat Aktaş, galanın ise Çanakkale'de yapılacağını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: