MEGASTAR TARKAN, İNGİLTERE YOLCUSU!

ABD’de gözlerden uzak bir hayat süren Tarkan, İngiltere yolcusu. Londra’daki Kensington Bulvarı’na yakın bir caddeden ev almaya karar veren Tarkan, Prens William ve Cambridge Düşesi Kate’e komşu olacak

Magazin

MEGASTAR TARKAN, İNGİLTERE YOLCUSU! Megastar Tarkan, artık Londra’da yaşayacak. Uzun süredir NewYork’ta gözlerden uzak bir hayat süren Tarkan, rotasını Londra’ya çevirdi. Yurtdışında oturmaktan vazgeçmeyen Megastar, yaklaşık bir aydır Londra’ da ev arayışı içerisindeydi. Akşam'ın haberine göre, istediği bölgede, gönlüne göre gibi bir yer bulabilmek için yakın arkadasları ve uluslararası emlak firmalarıyla görüşen ünlü popçu, Kensington Sarayı’ nın bulunduğu Kensington Bulvarı’na yakın bir caddeden ev almaya karar verdi.

Uluslararası müzik firmalarının merkezlerinin bulunmasından dolayı Londra’ya yerleşmeye karar veren Tarkan, Birleşik Krallik tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ve Kate Middleton’a da komşu olacak. Kensington Bulvarı üzerinde Kraliyet Ailesi’nin yanı sıra Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah’ın da var. Sarayın yakınlarındaki ortalama daireler 20-55 milyon lira arasında.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: