MEGASTAR TARKAN SEYİRCİ REKORU KIRDI!

Megastar Tarkan, Antalya'da 115 bin kişiye konser vererek hem kendi rekorunu hem de 2012'nin seyirci rekorunu kırdı...

Magazin

MEGASTAR TARKAN SEYİRCİ REKORU KIRDI! Türkiye'nin dört bir yanında konser veren Tarkan; müzik tarihinde yeni bir rekora imza attı.

Megastar'ın Konyaaltı Beach Park'taki konserini 115 bin kişi dinledi. Bu rakamla Tarkan; hem 110 bin kişilik kendi seyirci rekorunu kırdı; hem de tek konserde 2012 yılında en çok kişinin dinlediği şarkıcı oldu. Megastar, bu rekor karşısında hayli gururlandı.

Sahneye "Şarkılar dünyasına hoş geldiniz" diye çıkan ünlü sanatçı, büyük alkış aldı. Megastar, konser alanında engelli hayranları için özel bölüm yaptırarak da takdir kazandı. Megastar, kendisini çığlık çığlığa dinleyen kalabalık karşısında ise "tüylerim diken diken oldu" dedi. Bu arada ünlü şarkıcı, 1 buçuk saat sahnede kaldığı konser öncesinde helikopterle Antalya'yı gezdi.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz gün de Ankara'da verdiği konserde 110 bin kişiye seslenmişti. Tarkan, Antalya konserindeki seyirci sayısı sayesinde de bu rakamı aştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: