MEGASTAR TARKAN'IN KENYA MESAJI!

Tarkan gezmeye gittiği Kenya'dan mesaj yolladı.

Magazin

MEGASTAR TARKAN'IN KENYA MESAJI! Kenya’ya safariye giden ünlü sanatçı, hayvan hakları konusundaki hassasiyetini gösterdi: “Hayvanların yaşam alanlarına saygı duymalıyız”...

Popmüziğinin zirvedeki ismi Tarkan, safari için gittiği Kenya’dan Facebook’taki hayranları için açtığı sayfası tarkan.online’den hayvan hakları konusundamesaj gönderdi. Tarkan yazısında, “Dünya hayvan hakları günümesajımı buradan veriyorum. Hayvanların yaşamalanlarına saygı duymak ve haklarına sahip çıkmak, sadece bugün hatırlamamız gereken bir şey değil, yaşamfelsefemiz olmalı. Unutmamalıyız ki bizlerden önce bu dünya onların eviydi. Bugün insan nüfusunun hızla artmasıyla birlikte onları evinden etme yolunda hızla ilerlemekteyiz. İnsanoğlu dünyaya hükmetmeye çalışmak yerine bir bütünün parçası olduğunu hatırlamalı. Bu haksız ve zalimgidişe dur demek bizim hemgörevimiz, hemsorumluluğumuz, hemde hayvanlara ve doğaya borcumuzdur” dedi. Öte yandan Eurovision fanları Tarkan’ın yarışması için büyük baskı kuruyor. Birçok sanatçı Eurovision’a talip olduğunu açıklarken, yarışmak istemediğini dile getiren ve daha önceki teklifi kabul etmeyen Tarkan, son düzenlenen anketten de birinci çıktı. Eurovision teklifini kabul etmediği 3 yıl önce TRT’nin o zamanki genelmüdürü tarafından da açıklanan Tarkan’ın adı yine gündemde. Yarışmaya genç yeteneklerin gitmesinin hemülke adına hemkendileri adına daha doğru olacağını belirterek tekliflere teşekkür eden Tarkan, yapılan ‘Kimgitsin?’ anketinden birinci çıktı. Tarkan, TRT’nin dışında özel olarak açılan ‘trteurovision’ adlı site tarafından yapılan anketin ikincisinde oyların yüzde 37.34’ünü aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: