Megastar Tarkan'ın mega kaybı!

Koronavirüs salgını şarkıcıları da vurdu. Konserlerini bir bir iptal eden isimler, binlerce lira kaybetti. O isimlerin başında ise Megastar Tarkan yer aldı.

Magazin

Megastar Tarkan'ın mega kaybı! Çin’den yayılan ve tüm dünyayı saran küresel virüs salgınından çok sayıda ünlü isim de nasibini aldı. Kendini karantinaya alan isimlerden olan Tarkan, bu konuda tedbirli davrandı ve virüs yayılmadan önce ailesini de alıp, doğduğu kasaba olan Alzey’deki evine yerleşti. Kalabalıktan uzaklaşmak isteyen Tarkan, doğa içindeki evinde kendisini ve ailesini karantinaya aldı.

Tarkan'dan mesaj var:

Tarkan'dan mesaj var: "Zaten biliyorsunuz ama..."MİLYONLAR KAYBETTİ!

Bu süreçte tüm konserlerini iptal eden Tarkan'ın kaybı da büyük oldu. 2. Sayfa'nın haberine göre Megastar, kendisine sunulan 600 bin TL'lik teklifi reddetti. Önümüzdeki eylül-ekime kadar konser veremeyeceğini de belirten şarkıcının toplamda zararı 5 milyon TL'ye ulaştı. (Kaynak: aksam.com.tr)

Megastar Tarkan'dan olay paylaşımlar!

Megastar Tarkan'dan olay paylaşımlar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: