Meğer Amber Heard de dayakçıymış!

Johnny Depp ile skandallarla dolu bir boşanma serüveni yaşayan ve dünya basınının ilgi odağı haline gelen Amber Heard hakkında şok eden bir gerçek daha ortaya çıktı.

Dünya Magazin

Meğer Amber Heard de dayakçıymış! Johnny Depp ve Amber Heard çiftinin boşanmasının perde arkası geçtiğimiz haftalarda bir bir ortaya dökülmüştü. Şiddete uğradığını iddia eden Amber Heard, meğer eski kız arkadaşı Tasya van Ree'yi dövmüş!

Etme bulma dünyası!

Boşanma dönemlerinde; Depp'in kendisini dövdüğünü, yüzüne telefon fırlattığını ve polis çağırınca evden kaçarak uzaklaştığını iddia eden Amber'ın 2009 yılında şiddet olayına karıştığı ortaya çıktı. Amber, 14 Eylül 2009'da 5 yıllık bir sevgililik dönemi yaşadığı kız arkadaşı Tasya van Ree ile Seattle-Tacoma havaalanında önce sözlü olarak kavga etmeye başlamışlar. Daha sonra kavga iyice alevlenmiş ve sinirlerine haklim olamayan Heard, Ree'nin üzerine yürümüş ve ona vurmaya başlamış.

Bu olayın üstüne Amber gözaltına alınmış ve şiddet uygulamasından dolayı hapsi istenmiş, sabıkalı fotoğrafı çekilmiş ve bir sonraki gün mahkemeye çıkmış..


Dayak yiyen Ree, şimdi onu savunuyor!

Amber hakkında bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte, eski sevgili Ree'den açıklama gecikmedi. Eski sevgilisi Amber'i savunan Ree: "Amber 2009'da tamamen yanlış anlaşılan bir olay yüzünden gözaltına alınmıştı. Amber'in dürüstlüğü ve geçmişinin şuan yeniden sorgulanıyor olması çok moral bozucu. Amber dürüst, güzel ve kusursuz bir kadın, ona çok büyük saygı duyuyorum. Onunla harika bir 5 yıl geçirdim." açıklamasını yaptı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: