Mehmet Akif Alakurt o diziyi izleyenlere ağır küfür etti!

Mehmet Akif Alakurt son dönemlerde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Adanalı dizisinde oynamaktan pişmanlığını her fırsatta dile getiren Alakurt, takipçilerinin 'Maraz Ali' diyerek mesaj atmasına adeta öfke kusuyor. Son olarak bir takipçisiyle yine küfürleşen Alakurt, bu sefer de ağzını bozmaktan geri duramadı.

Magazin

Mehmet Akif Alakurt o diziyi izleyenlere ağır küfür etti! Sıla ve Adanalı dizisiyle milyonların tanıdığı Mehmet Akif Alakurt, Fatih Sultan Mehmet’i canlandırdığı “Fatih” dizisinin ekran ömrü kısa sürünce morali bozulmuş, sette olay çıkardığı haberleriyle gündeme gelmişti. Son dizisi “Emanet” de beklenen reyting başarısını gösteremeyen yakışıklı oyuncu, 2015’te oyunculuğu bıraktığını açıkladı.

Son dönemlerde sosyal medyasını aktif olarak kullanan ve takipçileriyle özel mesajlarını hikaye bölümünde paylaşarak ağır hakaret ve küfürler eden Alakurt, bu paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Mehmet Akif Alakurt'tan ağır küfür!

Mehmet Akif Alakurt'tan ağır küfür!Son olarak Mehmet Akif Alakurt, Instagram hikaye bölümünden bir paylaşım daha yaptı. Bir takipçisinin "Yavuz Komiser seni s..sin" şeklindeki mesajını paylaşan başarılı oyuncu, açıklama kısmına "Yüzde 70'i böyle o..... çocuklarından ibaret bir kitledir Adanalı seyircisi. Tanışın diye paylaşıyorum" notunu düştü.

Mehmet Akif Alakurt’a tepki yağdı!

Mehmet Akif Alakurt’a tepki yağdı!İşte Mehmet Akif Alakurt'un o paylaşımı:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: