Mehmet Akif Alakurt, Türk bayrağına hakaret etmişti! Soruşturma başlatıldı

Mehmet Akif Alakurt, sosyal medyada Türk bayrağına ‘Rıfkı cumhuriyetinin bayrağı’ diye hakaret etti, savcılık soruşturma başlattı.

Magazin

Mehmet Akif Alakurt, Türk bayrağına hakaret etmişti! Soruşturma başlatıldı 'Sıla' ve 'Adanalı' isimli dizilerle adını duyuran ve son olarak da 'Fatih' dizisinde rol alan Mehmet Akif Alakurt, sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla eleştiriliyor. Oyuncu bu kez de Türk bayrağına hakaret etmesiyle gündeme geldi. Instagram'dan Türk bayrağını paylaşan Alakurt, üstüne "Bu Rıfkı cumhuriyetinin bayrağı değil mi?" diye yazdı.

Mehmet Akif Alakurt'tan Cansu Dere'ye cevap geldi!

Mehmet Akif Alakurt'tan Cansu Dere'ye cevap geldi!Paylaşımı gören bir takipçisi Mehmet Akif Alakurt'u polise şikayet etti. İstanbul Emniyeti Siber Suçlarla Mücadele Müdürlüğü, oyuncunun paylaşımını inceledi. Hazırlanan raporda, Alakurt'un devletin egemenliğini alenen aşağıladığı ifade edildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da Alakurt hakkında soruşturma başlattı.

Cansu Dere: O dönem bile onunla konuşmuyordum

Cansu Dere: O dönem bile onunla konuşmuyordumMehmet Akif Alakurt'tan bir skandal daha!

Mehmet Akif Alakurt'tan bir skandal daha!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: