Mehmet Akif Alakurt'tan ağır küfür!

Mehmet Akif Alakurt son dönemlerde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Adanalı dizisinde oynamaktan pişmanlığını her fırsatta dile getiren Alakurt, takipçilerinin 'Maraz Ali' diyerek mesaj atmasına adeta öfke kusuyor.

Magazin

Mehmet Akif Alakurt'tan ağır küfür! Sıla ve Adanalı dizisiyle milyonların tanıdığı Mehmet Akif Alakurt, Fatih Sultan Mehmet’i canlandırdığı “Fatih” dizisinin ekran ömrü kısa sürünce morali bozulmuş, sette olay çıkardığı haberleriyle gündeme gelmişti. Son dizisi “Emanet” de beklenen reyting başarısını gösteremeyen yakışıklı oyuncu, 2015’te oyunculuğu bıraktığını açıkladı.

Mehmet Akif Alakurt, son yıllarda sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı.

OYNAMAKTAN PİŞMAN OLDUĞUM TEK İŞ!

Alakurt son dönemde ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şoke etmeye başladı. Önceki yıl twitter profiline “İş sormayın bana... Oyunculuk mesleğini bıraktım. Oynadığım karakterler de meslekle beraber ekranda kaldı benim için” yazan Alakurt, geçen aylarda başrolünü Oktay Kaynarca’yla paylaştığı “Adanalı” dizisiyle ilgili duyuru yaptı ve “Adanalı fanlarına duyuru!.. sizin severek izlediğiniz bu dizi, benim oynadığım için pişman olduğum tek iştir” yazdı. Mehmet Akif Alakurt’un sosyal medyadan bu hafta peş peşe yaptığı paylaşımlar ise ağızları açık bıraktı. Balık tuttuğu fotoğrafının altına küfürlü bir mesaj yazan Alakurt, takipçileriyle yaptığı dm yazışmalarını da ifşa etti. Bunlarla yetinmeyen Mehmet Akif Alakurt, “Adanalı” dizisinde canlandırdığı Maraz Ali rolüyle ilgili olumlu yorumlar yazan gençlere kızdı ve profiline “Bunlar daha uyanamadı. Maraş Ali’nin kendi içlerindeki zibidi olduğuna uyanamadıkları gibi bir de kendileriyle eğleniyorlar. Küçülüyorsunuz TC gençleri” yazdı.

Bu açıklamalar ve ifşalardan sonra Mehmet Akif Alakurt'a bir çok takipçisi tepki gösterdi. Son olarak Alakurt'un takipçisi "Ulan Maraş Ali hem bize hakaret ediyorsun hem de sayemizde 40-50 bin yeni takipçin oldu vefasız!" yazması üzerine Alakurt ağza alınmayacak sözlerle takipçisini ifşa etti. Alakurt, "Yüzden doksan ihtimalle annesini altıma aldığım çocuklardan biri" yazarak takipçisinin mesajını paylaştı.

Bazı takipçileri Alakurt'a destek verirken bazıları ise tepkilerini ortaya koydu. Mehmet Akif Alakurt'un bu tarz söylemleri nereye kadar devam edeceği merak ediliyor.

İşte Mehmet Aklif Alakurt'un o paylaşımları:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: