Mehmet Akif Alakurt'un gizli aşkı!

Mehmet Akif Alakurt’un başrolünü oynadığı “Fatih” dizisinin kostümcüsü Tuğçe Vargın’la 1 yıldır beraber olduğu ortaya çıktı.

Magazin

Mehmet Akif Alakurt'un gizli aşkı! Güneş'te yer alan habere göre, Alakurt, dizinin kostüm sorumlusu Tuğçe Vargın’a aşık oldu. Geçen aylarda İstinye Park’ta ev eşyaları satın alan çift, son olarak Cihangir’de bir kafede başbaşa objektiflere takıldı. Yaklaşık 1 yıldır Alakurt’la beraber olan Tuğçe Vargın, “Kurtlar Vadisi”yle seyirci karşısına çıkan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kuzey Vargın’ın da kızı...

Tuğçe Vargın geçen yıllarda Oya Aydoğan’ın kendisi gibi oyunculuk yapan oğlu Gurur’la yaşadığı ilişkiyle gündeme gelmişti. Aynı okulda okudukları dönemde tanışan ikilinin yıllar önce flört ettiği ancak daha sonra ayrıldığı öğrenildi. Gurur’la arkadaş kalan Vargın, şimdi en yakışıklı jönler arasında adı geçen Alakurt’la ciddi bir ilişki yaşıyor.

Alakurt, “Fatih” dizisinin ardından önümüzdeki günlerde Gold Film’in FOX için çekeceği “Emanet” projesinde Özlem Yılmaz’la başrol oynamaya hazırlanıyor.

Foto Galeri için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: