Mehmet Ali Erbil şoke etti!

Şovmen Mehmet Ali Erbil, "Kıbrıs'taki bir otelde gerçekleşen Miss Fashion TV 2017 Güzellik Yarışması'nı sunarken fenalaştığı ve hastaneye kaldırıldığı" iddiasına yanıt verirken, 'hamilelik' haberleriyle gündem olan Nevin hakkındaki sözleri dikkati çekti.

Magazin

Mehmet Ali Erbil şoke etti! Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil, "Kızların güzelliğinden bayıldım" esprisini yaptıktan sonra, "Klasik Vertigo işte. Geçen sene tutuldum bu illete. Geçtiğimiz hafta tetikledi, 2-3 gün sallandım. Evden çıkamadım ama sonra döndüm. Hastaneye kaldırılma gibi bir durum yok" ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil: Beni linç etmeye çalıştılar!

Mehmet Ali Erbil: Beni linç etmeye çalıştılar!60 yaşındaki şovmen, "Yarışmadaki kızlar güzel mi?" sorusuna, "Kim birinci seçildi, onu bile bilmiyorum. Tebrik bile edemedim, Allah korusun hamile kalır" sözleriyle, hamileliğini sonlandırdığını açıklayan şarkıcı Nevin'e göndermede bulundu.

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Nevin: Kürtaj sonrası Mehmet Ali'yi görüntülü arayıp..

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Nevin: Kürtaj sonrası Mehmet Ali'yi görüntülü arayıp..Bu sözler üzerine sunucu Seren Serengil, "Neyse, ikinci el bir araba alırsın" yanıtı ile günlerce magazin gündeminden düşmeyen konuya 'ikinci el araba' iddiasını hatırlattı.

Mehmet Ali Erbil ile Nevin arasında sular durulmuyor!

Mehmet Ali Erbil ile Nevin arasında sular durulmuyor!Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Nevin: Çantama 5 bin dolar attılar!

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Nevin: Çantama 5 bin dolar attılar!Kaynak: milliyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: