MEHMET ALİ ERBİL YUMRUK YUMRUĞA!

Mehmet Ali Erbil, Sabah Gazetesi muhabiri Mustafa Deryahan’la önceki gün Akmerkez’de kavga etti.

Magazin

MEHMET ALİ ERBİL YUMRUK YUMRUĞA! İddiaya göre Deryahan, Akmerkez'de olduğunu öğrendiği Erbil'in yanına giderek üzerine yürüdü. Erbil'in karşılık vermesiyle yaşanan arbedeye, menajer Stelyo Pipis ve güvenlik görevlileri müdahale etti. Erbil, olayın ardından avukatından savcılığa suç duyurusunda bulunmasını istedi. Akmerkez'in güvenlik kamerası kayıtlarını mahkemeye delil olarak sunacaklarını belirten Erbil, “Böyle bir terbiyesizliğe sessiz kalmam imkânsızdı. Konu yargıya intikal ettiği için daha fazla konuşmayı uygun görmüyorum” dedi. Deryahan ise Erbil'in kendisine ağıza alınmayacak küfürler ettiğini ve bunları hazmedemediğini söyledi.


'Arkadaş olduklarına inanmak istiyorum'
Öte yandan Mehmet Ali Erbil, eski eşi Tuğba Coşkun'un Bodrum'da Önder Fırat'ın arabasında görüntülenmesiyle ilgili olarak yorum yapmak istemedi. Daha önce Coşkun ile Fırat'ın birlikte olduğu iddia edilmiş, Erbil “Tuğba yakın bir aile dostumuzda birlikte olacak kadar şerefsiz değil. Önder aile dostumuz. Bodrum'da aynı sitede yazlığımız var” demişti. Fotoğrafı görünce moralinin bozulduğu öğrenilen Erbil'in yakın çevresine “Arkadaş olduklarına inanmak istiyorum” dediği belirtildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: