Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım!

Yaşadığı zor günleri geride bırakan Mehmet Ali Erbil, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Emel Sayın ile aşk yaşadığını söyleyen Erbil, 'neden ayrıldığımızı açıklayamam' dedi.

Magazin

Mehmet Ali Erbil'den büyük itiraf: Emel Sayın ile aşk yaşadım! Mehmet Ali Erbil, Beyaz TV' de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. Aşk hayatından bahseden sanatçı, Emel Sayın ile birliktelik yaşadığını ilk kez açıkladı.

SERENAY SARIKAYA CEVABI

"Genç kuşaktan Serenay Sarıkaya'yı beğeniyorum" sözleriyle gündeme gelen şovmen, "Serenay sana mesaj atsa onunla konuşur musun?" sorusuna, "Piyasada benden önce adı çok geçmiş kişilerle birlikte olmadım, onları kınadığım anlamına gelmesin" cevabını verdi.

EMEL SAYIN'LA BERABERDİM!

Sözlerine devam eden ünlü şovmen, daha önce hiç magazin gündemine gelmeyen bir aşkını da itiraf etti. "Çok sevdiğim hala görüştüğüm, her zaman benim yanımda olan iyiliğimde kötülüğümde çok önemli bir dostum... Emel Sayın'la 3 ay kadar beraberdim.

"NEDEN AYRILDIĞIMIZI AÇIKLAYAMAM"

Emel Sayın hastane sürecinde beni hiç yalnız bırakmadı. Hiç kaybetmediğim, birlikte yaşadığım dostum ama neden ayrıldığımızı açıklayamam. 'Aşkım Aşkım' dizisinden çok önce olan bir ilişkiydi..." ifadelerini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: