Mehmet Ali Erbil'den kötü haber!

Bir aydır yoğun bakımda yatan Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi, Erbil'in akciğer ve böbrek fonksiyonlarındaki yavaşlık nedeniyle kısır döngüye girdiklerini söyledi.

Magazin

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Instagram hesabında Mehmet Ali Erbil ile fotoğrafını paylaşan Prof. Dr. Yeşim Erbil, "Solunum cihazından ayrılmadı. Temel anlamda akciğer ve böbreklerle ilgili hasarlar var" ifadelerini kullandı.

Yeşim Erbil'in açıklaması şöyle:

"Hepinize iyi günler. Dualarınızı eksik etmeyin. Biz bekliyoruz ve dua ediyoruz. Beş hafta önce anlık değişiklikler bizi çok sevindiriyor veya üzüyordu. Bu süreç hepimize sabretmenin ne kadar önemli olduğunu öğretti. Her sabah yoğun bakım sorumlusu arkadaşımla telefonla konuşup akabinde önce Sezin ve aile bireylerine bilgi vermek, her sabah farklı ve güzel haberleri duymayı beklemek hepimiz için çok zor. Bazen olumlu, bazen olumsuz küçük değişiklikler oluyor. Artık bu sürecin uzun olacağı belli. Solunum cihazından ayrılmadı. Temel anlamda akciğer ve böbreklerle ilgili hasarlar var, ama onu zorlayan akciğer. Akciğer ve böbrek fonksiyonlarındaki yavaşlık nedeniyle kısır döngüye girdik Haydi abicim, sıkı sıkı tut şu uzatılan ipi, hepimiz seni bekliyoruz, seviyoruz ve dua ediyoruz."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: