MEHMET ALİ ERBİL'İN GENÇ BİR SEVGİLİSİ Mİ VAR?

Mehmet Ali Erbil’in 26 yaşında genç bir sevgilisi olduğu iddiası kulaktan kulağa yayılıyor. Erbil, hayatında kimsenin olmadığını söylese de, boşanma sonrası ilk kıvılcımlar, Beyoğlu’nda hissedildi..

Magazin

MEHMET ALİ ERBİL'İN GENÇ BİR SEVGİLİSİ Mİ VAR? -Tuğba Coşkun'dan boşandıktan sonra yaşadığı boşluğu çocuklarıyla doldurduğunu söyleyen Mehmet Ali Erbil'in sessiz sakin dönemi uzun sürmeyecek gibi görünüyor.
-Bir süredir 26 yaşında genç bir kızla flört ettiği konuşulan Erbil, geçen günlerde kimliği belirsiz kız arkadaşıyla Beyoğlu'ndaki Nizam Pide'de görüntülendi. Çiftin kamera görüntüleri dün ortaya çıktı.
-Menajeri Stelyo Pipis'in de aralarında olduğu bir grup arkadaşıyla yemek yiyen Erbil, masada genç kızla samimi bir şekilde sohbet etti. Fakat aşk iddialarını reddetti.
-Ünlü şovmen mekan çıkışı diğer arkadaşlarının yanında yürümeyi tercih etti.
-53 yaşındaki Erbil, önceki iki evliliğini de genç kızlarla yaptı. Evlendiklerinde 27 yaşında olan Tuğba Coşkun'dan 21, Sedef Altuntaş'tan 25 yaş büyüktü. Erbil'in iki evliliği de uzun sürmedi.
-Boşandıktan sonra adı Miss Turkey finalistlerinden Ayça Kuru'yla anılan Mehmet Ali Erbil, bu iddiayı da reddetmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: