Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil isyan etti!

Bir köşe yazarı Mehmet Ali Erbil'in 3 gün önce bir yakınıyla telefon görüşmesi yaptığını iddia edince şovmenin kızı Sezin Erbil, sosyal medyadan sert bir açıklama yaptı.

Magazin

Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil isyan etti! Sezin Erbil, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Bu hanım yazısında babamın hastaneye yattıktan 3 gün sonra birini aradığını iddia etmiş. Babam tam 21 gündür entübe ve uyutuluyor, gözlerimin önünde yaşam mücadelesi veriyor. Bana da bunları yazdırdınız ya çok ayıp! İftira kadar günah bir şey olamaz. İsteyen gelsin hastaneden belgesini vereyim ya da bizden özür dilesin. Bu kadar üzgünlüğüme bir de buna bakmak çok acı. Siz istediğinize inan ama bu yaptığınız çok günah" şeklinde konuştu.


Öte yandan Sezin Erbil'in açıklamasının ardından Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Prof.Dr. Yeşim Erbil de Instagram hesabı üzerinden canlı yayın yaptı ve şu sözleri dile getirdi: "Bir gazeteci tarafından bir post paylaşılmış. Güya bizim bir aile dostumuz, ağabeyim hastaneye yattıktan 3 gün sonra ağabeyimle konuşmuş. Ama böyle bir şey yok. Durum, size aktardığımdan daha ciddi. Durum kötü, beklemedeyiz. Her gün iyi bir haber bekliyoruz."

Sezin Erbil'den korkutan paylaşım!

Sezin Erbil'den korkutan paylaşım!Yasmin Erbil'den duygusal mesaj!

Yasmin Erbil'den duygusal mesaj!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: