Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ne?

Yaklaşık bir aydır yoğun bakımda olan şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili kardeşi Yeşim Erbil'den açıklama geldi.

Magazin

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ne? Şovmen Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden üzücü bir açıklamada bulundu.

Kardeşiyle çocukluk fotoğrafına yer veren Yeşim Erbil, "Can sıkıcı haber veriyorum. Geçen hafta solunum cihazından ayrıldığı haberini vermiştik, bu haberi biraz bekleyip verdik sizlere, çünkü yoğun bakımda sürpriz gelişmeler olabilir. Dört gün kendi solunumu ile kalabilmesi bizi çok sevindirmişti, sizleri de tabii. Ancak dün akşam durum tamamen tersine döndü, solunumu bozuldu ve cihaza bağlandı. Yine beklemedeyiz, inşallah bu kadar ağır olaylara vücudu direnç gösterir. Dualarımız, güzel dileklerimiz onunla" ifadelerini kullandı.

Kardeş Yeşim Erbil'in o paylaşımı:


Mehmet Ali Erbil, bir ay önce evinin banyosunda düşerek yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Kontrollerin ardından Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti. Ameliyat olan Ünlü şovmenin tedavisine yoğun bakımda devam edilmişti. Erbil, uyutularak tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: