Mehmet Ali Erbil'in yolu yol değil!

Mehmet Ali Erbil, nev-i şahsına münhasır bir isim. Ancak bazen kantarın topuzunu fena halde kaydırıyor. Espri, şaka bir yere kadar ama bazen öyle şeyler yapıyor ki, kocaman bir “pessssss” çekmekten kendimizi alamıyoruz.

Magazin

Mehmet Ali Erbil'in yolu yol değil! Bugün de kocaman bir pesss çektiğimiz haberle güne başladık. Posta Gazetesi’nde çıkan habere göre Erbil, yine rahat durmamış ve Çarkıfelek programına konuk olarak çağırdığı Yıldız Tilbe ve Rober Hatemo’yu çıldırtmış. Kulislerine önü açık bornozuyla girmiş ve iç çamaşırı olmadan ikilinin önünde dans etmeye başlamış. Haliyle Tilbe çıldırmış, “Çocuğun var, torun sahibisin; ahlaksız” diye bağırıp yayına çıkmadan stüdyoyu terk etmiş. Rober Hatemo da öyle.

Eğer bu haberler doğruysa Mehmet Ali Erbil’in acilen tedavi görmesi şart. Çünkü ekibine “Ben şaka yaptım. Saygısızlık yapmadım, Yıldız olayı büyüttü” şeklinde bir savunma yapmış.

Herkesin şaka anlayışı farklıdır. Senin için şaka olan bir şey (ki böyle bir şeyin şaka olması mümkün değil, ahlak sınırlarını oldukça zorlayan bir hareket) başkası için son derece onur kırıcı bir hareket ya da saygısızlık olarak addedilebilir.
İster kız kardeşin gibi gör, istersen kankan gibi; sonuçta karşında bir kadın var. Ve sen bir kadına böyle bir şaka yapamazsın. Çünkü bu yaptığın şey şaka değil; bildiğin saygısızca bir hareket!

Bu nedenle Mehmet Ali Erbil’in şaka anlayışını tekrardan gözden geçirmesi gerek. Kaçıncı Çarkıfelek bu, hepsinde bir vukuat oldu. Ve yayından kalktı.

Bu ülke bir gafı yüzünden Güner Ümit’i çatır çatır yedi ve adamı piyasadan sildi. Mehmet Ali Erbil de davranışları bu şekilde devam ederse, halkın gazabına uğrayacak ve Mehmet Ali Erbil efsanesini yerle bir edecek. Gidişat kötü o yüzden. Bir an önce toparlanması gerek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: