MEHMET, BENGÜ’ YÜ İSTEDİ

Okan Bayülgen’ in yapımcılığını yaptığı, ‘Gülben Ergenle Sürpriz’ de Tan, Mehmet Aslan, Didem Uzel ve Bengü konuk oldu. Programda birbirinden ilginç açıklamalar yapıldı.

Magazin

MEHMET, BENGÜ’ YÜ İSTEDİ Gülben Ergen, Mehmet Aslan'a ''evleneceğin insanın bekâretine önem veririm'' demişsin, deyince Mehmet Aslan, "söylemek istediğim fiziksel bir bekaret değildi. Evleneceğim insan da, beraber paylaşacağımız şey çok önemli. Onun benimle bazı şeyleri ilk yapması önemli. Mesela dünyayı ilk kez benimle gezsin isterim. Bazı şeyleri benimle görmesi lazım" dedi.

Mehmet, Bengü' yü istedi

Gülben Ergen ile 'Sürpriz'de Mehmet Aslan'ın oyun kartından, "Kız isteme provası yapınız" çıktı. Mehmet Aslan'da bunu üzerine "Sarışının adı esmerin tadı Bengü' yü isteyelim" dedi. Didem Uzel, Bengü' nün ablası, Tan ise babası oldu. Gülben Ergen'de Mehmet Aslan'ın annesi oldu. Mehmet Aslan, Bengü' ye "Allah'ın emri ile seni alıyorum" diyerek yüzük taktı ve "Ben gelini alıp gideyim siz işinize bakın" diyerek farklı bir kız isteme mizanseni gerçekleştirdi.

'Beni istemeye geldiler'

Mehmet Aslan, programda kendisine gelen, evlenmek ve tanışmak için gelen mektupları anlatırken bir gerçekte ortaya çıktı. Tanınmış bir ailenin kızının Mehmet Aslan'ı gümüş tepsi ile istemeye geldiği ortaya çıktı. Mehmet Aslan, "Annemin arkadaşları gelmişti misafirliğe. Gelmişken istediler. 'Hadi bu gençleri baş göz edelim' dediler. Tanınmış bir ailenin kızıydı" diyerek ilginç bir açıklamaya imza atmış oldu.


'Demet'le barıştık'

Gülben Ergen, "Bengü, 'ben mayo giyerim ama ben de, seksi durmaz' demisin. Ama seksi görünüyorsun" demesi üzerine Bengü, "Özellikle seksi olmak için değil. Bir yaz albümü. Bende çok gencim, spor yapıyorum, kendime bakıyorum. Yakışıyor da. Seksi görünüyorsam ne mutlu bana" dedi. Geçtiğimiz sene yapılan polemiklere karıştığı için mutsuz olup olmadığını soran Gülben Ergen'e, Bengü ; ''Ben çok konuşmuşum. Orada hatalarım var. Kalbini kırdıklarım varsa özür dilerim. Bende çok kırıldım. İyi bir şey yaptım. Neden destek olmuyorsunuz, taş atıyorsunuz diyerek çok üzüldüm. Kimseyle sorunum olsun istemiyorum. Önce ki, gece bir mekana gittim Demet Akalın ile karşılaştım. Uçağı biniyoruz yüz yüze bakamıyoruz. Çok hoşuma gitmedi. Yanına gittim, sarılıp öptüm ve Demet'le barıştık. '' diyerek cevap verdi. GAZETEPORT MAGAZİN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: