Mehmet Çevik, "Acı Baharat" ile müzik dünyasına girdi!

Mehmet Çevik , söz ve müziği Aslı Zen' e ait olan " Acı Baharat " isimli single ' ı ile müzik dünyasına giriş yaptı.

Magazin

Mehmet Çevik, "Acı Baharat" ile müzik dünyasına girdi! Müzik hayatına uzun yıllar önce başlayan " Mehmet Çevik " müzik kariyerin de " Bir Dilek Tut " isimli yarışmaya katıldı . 5 hafta Semiha Yankı ile performans sergiledi ve yarışma da 3. oldu .

Zuhal Topal' la izdivaç programın da da uzun yıllar Zuhal Topal' la çalıştı . Canlı yayında her gün birbirinden güzel performansları sergiledi. Aslı Zen ile de bu program da tanıştı ve Aslı Zen ' den " Acı Baharat " isimli şarkısını alarak en büyük hayalini gerçekleştirdi .

"Acı Baharat " isimli şarkı Tamer Aydoğdu' nun yönetmenliğinde kliplendirildi .Klip Kauçuk fabrikasın da çekildi ve son zamanlarda podyumlar da sıkça gördüğümüz , aynı zaman da Demet Akalın' ın dansçısı olan Rus asıllı manken Klaudia Guder Burakova Mehmet Çevik" e eşlik etti .

" Acı Baharat " müzik dünyasının isot' u -pul biberi olacak bir şarkı . Dinleyen herkesin kalbin de ki en acılı yere dokunacak ve uzun müddet yakacak .
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: